مشاوره و سفارش

چرم گاوی

چرم گاوی یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین انواع چرم طبیعی به شمار می رود؛ چرا که این نوع چرم امکان تولید و ساخت محصولات متنوعی را به تولیدکنندگان محصولات چرمی می دهد. از این رو در داخل و حتی خارج از ایران بسیار پرکاربرد محسوب می شود. و میزان سفارش بالایی را به خود اختصاص می دهد.

چرم دست دوز

محصولاتی مانند جاکارتی، کیف پول چرمی زنانه و مردانه، جاکلیدی و جاسوئیچی، کیف دستی زنانه، کیف دستی مردانه، و … به صورت سفارشی در چرم شروین تولید و به فروش می رسند. البته ناگفته نماند که مشتریان می توانند طرح درخواستی و مورد نظر خود را هم سفارش دهند و در این خصوص هیچ مشکلی نیست.

چرم های خاص

در میان چرم های خاص پوست مار و چرم کروکودیل از پرطرفدارترین ها به شمار می رود که برای تولید محصولات لوکس و ارزشمند چرمی از آنها بهره گرفته می شود. این چرم ها به دلیل کمیاب و خاص بودن نسبت به دیگر چرم گرانقیمت تر است و از این جهت محصولاتی که از این چرمها تهیه می شوند معمولا سفارشی هستند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
چرم گاوی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چرم بزی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چرم تزیینی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چرم فرش-سفارشیموجودتماس بگیرید
چرم های خاص-سفارشیموجودتماس بگیرید
محصولات چرم دست دوز-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

shervin_charm@

اینستاگرام

shervin_charm@

ایمیل

info@shervinleather.com

درباره ما :

شرکت بازرگانی چرم شروین زیرمجموعه هلدینگ بزرگ آراد از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در مرکز چرم ایران در خصوص انواع چرم طبیعی و مصنوعی و نیز محصولات متنوع آن آغاز نمود تا فعالیت های تجاری حوزه چرم را در سراسر شهرهای ایران و نیز در حوزه صادراتی رونق دهد. از آنجا که چرم یکی از ارزشمند ترین و جذابترین محصولاتی ست که ایران در زمره برترین تولیدکنندگان آن درعرصه جهانی به شمار می رود، جا دارد که به صورت گسترده تر و بهتری به بازارهای داخلی و نیز جهانی شناسانده وعرضه گردد. و از سوی دیگر تلاش در جهت افزایش صادرات انواع چرم خام و نیز محصولات آن نه تنها به افزایش صادرات غیرنفتی ایران کمک می نماید، بلکه در ارزآوری هرچه بیشتر کشور کاملا مؤثر می باشد.

مدیر مجموعه چرم شروین

فاطمه مفیدی

Call Now Buttonتماس بگیرید